Mühendislik

Isı Değiştirici ( Eşanjör ) üretimlerimizde sektörde yıllar içerisinde elde edilmiş olan güvenin şüphesiz ki en önemli yapıtaşı “Kalite Güvence” olmuştur.

BO-X,  mühendislik ve dizayn aşamasından başlayarak komple bir çözüm sunabilecek insan kaynağı, bilgi birikimi ve donanımıyla, Paslanmaz Çelik, Alaşımlı Çelik, Karbon Çelik Gövdeli; Paslanmaz Çelik, Alaşımlı Çelik, Karbon Çelik, Bakır Borulu  Isı Değiştiriciler ( Eşanjörler )  üretebilmektedir.

Projelerin işleyişi sırasında ara bilgilendirmeler ve raporlar ile birlikte önemli süreçler müşterilerin dikkatine sunulmakta, tüm müşteri talepleri ve ilgili kodun gerekliliklerinin yerine getirilmesi güvence altına alınmaktadır.

Basınçlı Ekipmanlar CE Belgeli olarak üretilmektedir.

Üretimlerimiz teslim edildiğinde, kullanılmış malzeme sertifikaları, üretim ve test yöntemleri gibi yapılan üretimin izlenebilirliği için şart olan “Kalite Dosyası” verilmektedir.

Bu üretimler için yeterliliği gösteren ISO EN 3834-2 “Kaynaklı İmalat Yeterlilik Belgesi“,  TUV Nord’dan alınmıştır.

ISO 9001, 14001, 18001 güvence sistemleri ile sürdürülebilir ve izlenebilir operasyon süreçleri tanımlanmış ve uygulanmaktadır.

BO-X dizayn, mühendislik ve üretim prosedürlerini EN, PED, ASME , UL, TSE gibi uluslararası üst düzey normalara göre yapmaktadır. Örnek vermek gerekirse , basınçlı ekipmanlar için ASMESection VIII Div.1, EN 13445 ve AD 2000 normları esas alınmaktadır.

BO-X’in kurumsal kültürü, “Müşteri Beklentilerine ve İlgili Standartlara Uygun Üretim, Doğru Fiyat ve Zamanında Teslim” üzerine inşa edilmiştir.

Mühendislik yeteneklerimizden bazıları aşağıda belirtilmiştir:

  • EN/ASME/UL ekipman dizaynı
  • TEMA
  • Solidworks/AutoCAD/Catia
  • 3D modeling

Kalite Yönetimi ile ilgili örnek belge ve sertifikalar aşağıda paylaşılmıştır: